بازدید الساندرا کمپدلی از باریج اسانس

بازدید الساندرا کمپدلی از باریج اسانس
چکیده این مطلب :

الساندرا کمپدلی ، گزینه سرمربی‌گری تیم ملی بانوان ایران در مجموعه داروسازی باریج اسانس حضور یافت تا علاوه بر مشاهده یک بازی جذاب از تیم باریج اسانس و سایپای تهران از یک شرکت داروسازی گیاهی که بر محور سلامت استوار است بازدید به عمل آورد.

در حاشیه این دیدار که روز پنجشنبه 9 دی ماه انجامید ،  محمدرضا واعظ مدیر باشگاه ضمن قدردانی از فدراسیون والیبال بواسطه حضور ایشان در ایران گفت :
امیدواریم حضور خانم کمپدلی به ایجاد سرمایه‌های والیبالی در سطح سکوهای اسیایی و جهانی برای دختران کشور گردد. وی ضمن اشاره به دوران طلایی والیبال ایران که پی‌ریزی آن را اقای یزدانی خرم کرد افزود: در شهرهای مختلف ایران کمپ‌های والیبالی زده شد و از دل این کمپ‌ها بازیکنانی همچون غفور، موسوی، معروف و … شناسایی شدند. آقای دکتر داورزنی و مجموعه فدراسیون والیبال با درایت مدیریتی خود این سرمایه‌ها را بهره‌ور ساخت و اینچنین ایران در سطح جهانی مطرح شد. طبیعتا راه خانم کمپدلی نیز غیر این نمی تواند باشد. شناسایی استعدادها از نقاط مختلف کشور و کاری دراز مدت برای ایجاد والیبال حرفه ای بانوان در سطح آسیایی و جهانی، کاری دشوار ولی شدنی است.
ایشان ضمن تشکر و قدردانی از خانم دکتر محمدیان نائب رییس فدراسیون والیبال ،ارزوی توفیق روزافزون برای سرمربی جدید در کار محوله در والیبال کشور را نمودند.

در ادامه ، الساندرا کمپدلی پس از تماشای دیدار تیم والیبال بانوان این باشگاه با تیم سایپا از سری رقابتهای لیگ برتر والیبال بانوان کشور ، از آثار و خانه های تاریخی کاشان دیدار کردند.

 

 

  • نظرات کاربران