قهرمانی تیم جوانان باریج اسانس کاشان در همدان

قهرمانی تیم جوانان باریج اسانس کاشان در همدان
چکیده این مطلب :

قهرمانی تیم جوانان پسر والیبال باریج اسانس کاشان در مسابقات چهار جانبه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در همدان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان ، تیم جوانان باریج‌اسانس در رقابتهای چهارجانبه همدان که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی هیئت والیبال استان همدان و باشگاه سروقامتان همدان انجام شد به معنای واقعی خوش درخشیدند و با سه پیروزی پیاپی با نتایج مشابه ۳-۲ عنوان قهرمانی این رقابتها را کسب کردند. این رقابتها با حضور تیم‌های ۱ و ۲ سروقامتان همدان و سیاوش سام ایرانیان در روزهای اول و دوم مهر در سالن ورزشی فردوسی همدان برگزار شد.

۳ برد عالی و روحیه‌بخش اخیر،  نویدبخش آینده‌ای روشن برای تیمی است که قرار است طی دو سه ماه آینده در رقابتهای لیگ دسته ۱ جوانان حاضر شود و هدف از شرکت در این تورنمنت کسب آمادگی بیشتر بچه‌ها از نظر روحی و فنی بود. ضمن اینکه در این رقابتها احمدرضا صالح و محمد امینیان بیشترین امتیاز را برای تیم باریج کسب کردند.
.
سطح کنونی تیم با در نظرگرفتن این نکته که در شش ماه نخست امسال به دلیل شرایط همه‌گیری و محدودیت‌ها، امکان شرکت در رقابتهای دوستانه و چهارجانبه فراهم نبوده، از نظر مربیان قابل قبول ارزیابی شده و قطعا با انجام بازی‌های تدارکاتی بیشتر در هفته‌ها و ماه‌های آتی، بچه‌ها به آمادگی مطلوب و دلخواه کادر فنی خواهند رسید .
.
تیم جوانان باریج چند سالی است که از رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان زیرنظر باشگاه باریج‌اسانس مشغول تمرین بوده و جزو معدود تیم‌هایی است که در کل استان اصفهان با بازیکنان بومی و متعلق به خود باشگاه فعالیت‌هایش رو را ادامه داده و امید داریم با بازتاب رسانه‌ای گسترده‌تر و حمایت‌های بیشتر، به زودی شاهد افتخارآفرینی‌های بیشتر بچه‌ها باشیم.
.
برای این قهرمانی دلچسب از آقایان نادر باغ‌شیخی و علی‌اصغر عموزاده بیدگلی مربیان باریج و آقای مهدی جلالی سرپرست تیم و همه بازیکنان و عوامل اجرایی و تیم رسانه‌ای که برای پوشش هر چه بهتر این رقابتها سنگ تمام گذاشتند، ممنون هستیم. به امید پیروزی‌ها و افتخارات بیشتر باریج‌اسانس.

 

 

  • نظرات کاربران