باریج اسانس نائب قهرمان آتیه سازان استان

باریج اسانس نائب قهرمان آتیه سازان استان
چکیده این مطلب :

نائب قهرمانی  تیم اتیه سازان والیبال کاشان با رنگ و طعم سلامت و سرسختی

نائب قهرمانی  تیم اتیه سازان والیبال کاشان با رنگ و طعم سلامت و سرسختی

درپی کسب مقام دوم  اتیه سازان این باشگاه  محمد رضا واعظ مدیر باشگاه با بیان این موضوع که این مسابقات با حضور ۶۴ تیم از یکماه گذشته در استان شروع شد اظهار کرد :
۴ تیم از کاشان به نام های صدرا ،فرش محتشم ،هیات والیبال و تیم پر قدرت باریج اسانس حضور یافتند که تنها باریج اسانس  توانست با درایت مدیر اکادمی اقای پشنگ و مربیان کارآزموده خود اقایان عمو زاده و باغ شیخی به مقام نائب قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کنیم .
برنامه ریزی های انجام شده که در غالب تمرینات مستمر و منظم ،مسابقات تدارکاتی و ۴ جانبه که از تابستان انجام شد موجب شد نقاط ضعف و قوت بازیکنان با نگاهی تکنیکال و فنی بررسی و بازخورد ان به بازیکنان داده شود .
این نتیجه حاصل کار بازیکنانی است که از ابتدای سال بصورت منسجم و هماهنگ  در خانواده خود جمع شدند و بصورت کاملا حرفه ای و در سطح بالا  تمرین کردند .
اینجانب با  حمایت هیات مدیره و  مدیر عامل محترم   ،از کلیه دارایی های انسانی که  بازیکنان این باشگاه می باشند  حمایت قانونی و همه جانبه را در تمامی مراحل رشد شان خواهیم داشت و از  استعدادهای شهرمان دعوت به عمل می اوریم تا به جمع ما بپیوندند و شاهد موفقیت خود در  خانواده باشگاه باریج اسانس باشند .

باریج اسانس استعدادیاب برتر ملی
 

  • نظرات کاربران