سفیر فدراسیون والیبال در باشگاه باریج اسانس

سفیر فدراسیون والیبال در باشگاه باریج اسانس
چکیده این مطلب :

سفیر فدراسیون والیبال در باشگاه باریج اسانس

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان ، سرمربی تیم ملی نوجوانان روز پنچ شنبه ۲۵ دی  به دعوت از طرف باشگاه ،در تمرینات آکادمی  حضور یافت تا به رسالت استعدادیابی خود از بین نوجوانان کشور جامه عمل پوشاند .
مسعود آرمات ضمن تشکر ازمدیریت باشگاه از  ایجاد پایگاه فنی و تخصصی  والیبال در کاشان زیر پوشش  آقای پشنگ ابراز داشت ؛
کاشان همیشه والیبال آن بنام باریج اسانس مطرح بوده و با این سیستمی که در پیش رو دارد با اطمینان کامل جایگاه خاص خود رو در والیبال و به عنوان یار و حامی فدراسیون در پایه سازی پیدا کرده و خواهد کرد .
آقای پشنگ ضمن تشکر از حضور سرمربی و سرپرست و همراهان تیم ملی به بیان نکات فنی کار برای اعضا پرداخت و خاطر نشان کرد که خانواده رکن اصلی شناخت در راه رسیدن بازیکنان به سطح آرمانی در این رشته ورزشی است و نیاز است که خانواده انتخاب مناسب باشگاهی را در این مسیر داشته باشد .
در ادامه واعظ ضمن تشکر از حضور آقای آرمات و همراهان بیان داشت این باشگاه از هر اقدامی که منجر به رشد و پیشرفت سرمایه های انسانی کاشان و باشگاه باشد ،دریغ نخواهد کرد و این اقدام شروع حضوری فعال در عرصه ملی بازیکنان صبور و تلاشگر باشگاه  خواهد بود .
مدیر باشگاه از مدیرعامل خانم حسیبی  و  از همه دست اندرکاران و مربیان  باشگاه خصوصا مدیر فنی آقای پشنگ و  مربیان  در این رده آقایان عموزاده و باغ شیخی و سرپرست اقای گیلاسی  تشکر کرد.
در پایان چند تن از بازیکنان تیم نوجوانان باشگاه جهت حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان ایران انتخاب شدند .

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان

  • نظرات کاربران