به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش صورت گرفت:

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش صورت گرفت:
چکیده این مطلب :

تقدیر و تشکر مدیریت از کادر و پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش


به گزارش روابط عمومی باشگاه ، شب گذشته در طی مراسمی که از جانب مدیریت باشگاه با حضور کادر و مربیان باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش ترتیب اثر داده شده بود ، تقدیر و تشکر بعمل آورده شد .
در ابتدا ، محمدرضا واعظ مدیر باشگاه از زحمات کلیه پرسنل و کادر باشگاه قدردانی کرده و عنوان کرد یکی از شاخصه های باشگاه باریج اسانس داشتن کادری مجرب و کارآزموده و همچنین دارای سلامت اداری و عزت نفس و طرز تفکر سیستمی است و همین موضوع باعث دریافت تندیس طلایی استعدادیاب برتر در بین 25.000باشگاه ورزشی گردید و خداروشکر با برنامه ریزی صورت گرفته با گذر زمان ،اهداف مدیر عامل و هیات مدیره در حال پیاده سازی است .
در ادامه مدیر عامل باشگاه ، خانم فاطمه حسیبی در بیان اینکه ورزش موجبات تذهیب نفس را برای افراد ایجاد می کند به نقش مهم کادر در پرورش استعدادهای درخشان ورزشی در سیستم باشگاه را بر شمرد .
همچنین آقای پشنگ مدیر فنی آکادمی باشگاه از خصوصیات برجسته مربیان این باشگاه را به داشتن تعهد و روحیه کار گروهی عنوان کرده و از همراهی مربیان در راستای رسیدن به اهداف تشکر کرد .
در پایان از کتاب سرکار خانم حسیبی تحت عنوان (نامه هایی به همسر کارآفرینم ) رونمایی شد .

 

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی باریج اسانس کاشان

 

  • نظرات کاربران